Sık Sorulan Sorular

Okulumuz açılış ve kapanış saatleri ?

Okulumuz sabah saat: 08.00 sıralarında açılmaktadır. Akşam saat: 18.30 sıralarında kapanmaktadır. Hafta sonları ve resmi tatiller kapalıdır.

Yeniatabilge sitesi dışından kayıt ve giriş nasıl yapılmakta?

: Okulumuzun bulunduğu site dışından girişlerde güvenlik kontrolü yapılmaktadır. Görüşmeye ve kayıt için gelen velilerimiz ile okulumuzun kayıtlı öğrencilerinin velileri sorunsuz giriş yapabilmektedir.  Okulumuza görüşmeye gelen veliler site girişinde okulumuza geldiklerini beyan etmeleri durumunda güvenlik tarafından ilgili kontrol işlemleri sonrası giriş yapılabilmektedirler.  Okulumuza çocuğunu kaydettiren velilerimiz daha sonraları araç tanıma sistemi sayesinde rahatlıkla giriş çıkış yapabilmektedir. Ayrıca okulumuza görüşmeye gelmek isteyen velilerimiz 03122171117 numaralı okulumuz telefonundan görüşmeleri durumunda servisimiz yönlendirilmekte, okulumuzu tanımaları sağlanmaktadır.

Nerelere servis var?

Yaşamkent, Çayyolu, Alacaatlı, Park Caddesi, Koru Metro civarı, Goordion çevresi, Eskişehir yolu Bağlıca kavşağına kadar ki bölgelere gün içerisinde servis yapılabilmektedir. Bağlıca, ümitköy çevresine sabah ve akşam servisimiz vardır.

Yaz tatilinde ne yapılıyor

İlkokula devam eden ve yaz tatiline giren çocuklarımız için yaz okulu programı, okulumuza devam eden çocuklarımız için de ayrıca yaz okulu programı dolu dolu uygulanmaktadır. Her eğitim dönemi sonunda haziran ayının belirlenen tarihinde yaz okulu başlamaktadır. Okullar açıldığında yaz okulu bitmektedir. Yüzme dersi özellikle yaz boyunca okulumuza devam eden çocuklarımız için ücretsiz olarak verilmektedir.

Kayıt için gerekli belgeler

Yaşamkentte, Alacaatlı veya Çayyolu civarında oturuyorsanız kreşimizi ziyaret etmenizi istiyoruz. Geldiğinizde kayıt yaptırmaya karar veren velilerimiz için hazırlanan bilgi formu, çocuğa ait nüfus cüzdanı fotokopisi, anne ve babaya ait bilgilerin yer aldığı formda yazılı belgeler talep edilmektedir. Okulumuz e okul sistemine kayıtlıdır. Tüm çocuklarımızın e okula kaydı yapılmaktadır.